عکس انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4 - انواع مدل انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4
10620

انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4

116,000 تومان
برند و سازنده: LUMINNA JEWELRY
کد محصول: 10620
وزن محصول: 5 g
وضعیت موجودی: موجود و آماده ارسال

در صورتی که رنگ، اندازه، جنس یا مدل محصول مورد نظر شما موجود نیست، با استفاده از لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید: ثبت درخواست اندازه، رنگ یا مدل دیگر از این کالا!

برند
Luminna Jewelry-جواهرات لومینا
جنس
آلیاژ مس
آبکاری(روکش)
رادیوم (رنگ نقره ای) آبکاری قوی رنگ ثابت
نوع نگین
کریستال - نگین های زیرکونیوم AAA
مورد استفاده
سالیانه - فصلی و سالانه ؛ - بیش از دو سال با استفاده و نگهداری مناسب طبق راهنما ؛ - شش الی یکسال ماه در صورت استفاده مداوم و عدم تماس با مواد شیمیایی و شوینده های قوی ؛( معمولا در تمامی موارد رنگ ثابت هست )
نکات پیشنهادی
شرایط نگهداری و استفاده 1- تا حد امکان از استفاده مداوم این کالا خودداری نمایید. 2- اگر تمایل به استفاده مداوم از کالا را دارید، بعد از شست و شو یا تماس با آب آن را کاملا خشک نمایید. در صورت تعرق دست هر از چند گاهی آن را با آب شستشو و سپس خشک نمایید. 3- سعی کنید از تماس کالا با مواد شیمیایی، آرایشی، شوینده های قوی و انواع ادکلن و عطر خودداری نمایید.

انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4


خرید انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,فروش انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,حراج انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,خرید حلقه زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,فروش حلقه زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,حراج حلقه زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4,حلقه زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4


انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4 - انگشتر زنانه - انگشتر

خرید انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4, قیمت انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4, سفارش انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4 , خرید اینترنتی انگشتر زنانه پاولی پرو-Luminna.R.4

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب