عکس دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254 - انواع مدل دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254
10254

دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254

297,000 تومان
برند و سازنده: FAN Lifes
کد محصول: 10254
وزن محصول: 27 g
وضعیت موجودی: موجود و آماده ارسال

در صورتی که رنگ، اندازه، جنس یا مدل محصول مورد نظر شما موجود نیست، با استفاده از لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید: ثبت درخواست اندازه، رنگ یا مدل دیگر از این کالا!
مشخصات وزنی و ظاهری
اندازه کلی قطر طولی: 65 میلیمتر قطر عرضی: 53 میلیمتر بازشو النگویی
جنس
استیل
ضد حساسیت

منظور از شب تاب چیست؟

این کالاها و کلا در سری محصولاتی که به عنوان شب تاب یا عناوین مشابه به فروش میرسه، منظور این هست که طرح رزین رویه یا بخشی از اون دارای موادی هست که بعد از قرار گرفتن در مقابل نور(نور کافی که قابل جذب باشه) این نور رو جذب و برای مدتی بعد از اون بازتاب دارن . در سطوح با طرح های روشن بازتاب نور بیشتر و در تیره ها بازتاب کمتر هست.

بازتاب هم فقط در صورتی هست که میزان نور محیط از نور بازتاب کمتر باشه که یعنی چیزی نزدیک به تاریکی کامل. این کلاها فاقد باتری یا چیزی شبیه به این هستن که باعث بشه از خودشون نور بازتاب کنن، پس توقع از بازتاب نباید یک بازتاب با میزان نور مداوم و یکسان باشه و بازتاب بعد از مدتی کمتر و در نهایت از بین میره.


دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب ,دستبند ارباب حلقه ها شبتاب ,دستبند یگانه ارباب حلقه ها بک لایت , دستبند ارباب حلقه ها بک لایت ,

دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254 - دستبند زنانه - دستبند

خرید دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254, قیمت دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254, سفارش دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254 , خرید اینترنتی دستبند یگانه ارباب حلقه ها شبتاب 10254

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب