عکس سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1 - انواع مدل سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1
10594

سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1

143,000 تومان
برند و سازنده: Lekani Jewelry
کد محصول: 10594
وزن محصول: 20 g
وضعیت موجودی: موجود و آماده ارسال

در صورتی که رنگ، اندازه، جنس یا مدل محصول مورد نظر شما موجود نیست، با استفاده از لینک زیر درخواست خود را ثبت نمایید: ثبت درخواست اندازه، رنگ یا مدل دیگر از این کالا!
مشخصات وزنی و ظاهری
مشخصات(به میلیمتر) ابعاد 8 در 32 32 در میلیمتر- طول 60 سانتیمتر- مهره زنجیر 2 در 2 میلیمتر- نگین دستبند 7 در 27 در 27 میلیمتر- طول دستبند 5 در 13 میلیمتر

منظور از شب تاب چیست؟

این کالاها و کلا در سری محصولاتی که به عنوان شب تاب یا عناوین مشابه به فروش میرسه، منظور این هست که طرح رزین رویه یا بخشی از اون دارای موادی هست که بعد از قرار گرفتن در مقابل نور(نور کافی که قابل جذب باشه) این نور رو جذب و برای مدتی بعد از اون بازتاب دارن . در سطوح با طرح های روشن بازتاب نور بیشتر و در تیره ها بازتاب کمتر هست.

بازتاب هم فقط در صورتی هست که میزان نور محیط از نور بازتاب کمتر باشه که یعنی چیزی نزدیک به تاریکی کامل. این کلاها فاقد باتری یا چیزی شبیه به این هستن که باعث بشه از خودشون نور بازتاب کنن، پس توقع از بازتاب نباید یک بازتاب با میزان نور مداوم و یکسان باشه و بازتاب بعد از مدتی کمتر و در نهایت از بین میره.

سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1 - مناسبت هالووین - هدیه ها و مناسبت ها

خرید سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1, قیمت سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1, سفارش سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1 , خرید اینترنتی سرویس شبتاب زیبای لکانی-Lekani.S.1

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب