عکس گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4 - مدل گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4

گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4

21,500 تومان
برند و سازنده: LEKANI JEWELRY
کد محصول: YUEYIN-Neck-4-1
وزن محصول: 15 g
موجودی: 1

بررسی

YUEYIN یکی از برندهای شرکت لکانی ( LEKANI ) می باشد .YUEYIN نشات گرفته از مینیمالیسم مدرن است ، و تلاش برای نمایش نهایت سادگی در عین جذابیت و شکوه مدل های فشن که مناسب برای سنین مختلف می باشد . اتخاذ روش های سنتی تکنولوژی آبکاری و  پروسه ده مرح...
برند
YUEYIN Jewelry-جواهرات یوئین
جنس
ضد حساسیت
روکش
نقره (رنگ نقره ای) سه لایه روکش نقره
نوع نگین
کریستال سوارسکی
مورد استفاده
فصلی - فصلی یا مجلسی - 3 ماه استفاده مداوم - 1 سال با در نظر گرفتن شرایط نگهداری و استفاده
نکات پیشنهادی
شرایط نگهداری و استفاده 1- بعد از شست و شو یا تماس با آب آن را کاملا خشک نمایید. 2- در صورت تعرق دست هر از چند گاهی آن را با آب شستشو و سپس خشک نمایید. 3- سعی کنید از تماس کالا با مواد شیمیایی، آرایشی، شوینده های قوی و انواع ادکلن و عطر خودداری نمایید.

YUEYIN یکی از برندهای شرکت لکانی ( LEKANI ) می باشد .

YUEYIN نشات گرفته از مینیمالیسم مدرن است ، و تلاش برای نمایش نهایت سادگی در عین جذابیت و شکوه مدل های فشن که مناسب برای سنین مختلف می باشد .

اتخاذ روش های سنتی تکنولوژی آبکاری و  پروسه ده مرحله ای کونچ ( گرم و سرد کردن مداوم )که باعث ساخت یک ترکیب عالی فلز آبکاری و فلز اصلی می شود که در نهایت موجب ظرافت و درخشندگی سطحی می شود .

محصولات از نظر طراحی صاف و موزون بوده و دارای خطوط نرم و ساده هستند . که همانند جواهرات نقره جلوه می کنند .


وبسایت رسمی لکانی : http://www.lkn.hk


گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4


خرید گردنبند زنانه ,حراج گردنبند زنانه ,خرید اینترنتی گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,فروش گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,گردنبند زنانه جدید  لئونتین-YUEYIN.N.4,گردنبند زنانه مد لئونتین-YUEYIN.N.4,خرید انلاین گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,گردنبند زنانه لوکس لئونتین-YUEYIN.N.4,گردنبند زنانه شیک لئونتین-YUEYIN.N.4,خرید گردن بند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,حراج گردن بند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,خرید اینترنتی گردن بند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4,فروش گردن بند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4


گردنبند زنانه - گردنبند زنانه لئونتین-YUEYIN.N.4

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب