عکس جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742 - انواع مدل جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742
ناموجود
14742

جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742

ناموجود
این کالا موجود نیست، می توانید از طریق دکمه سبز رنگ درخواست دهید تا هر زمان موجود شد به شما اطلاع داده شود
برند و سازنده: Funko
کد محصول: 14742
وزن محصول: 26 g
وضعیت موجودی: تمام شده(ناموجود)
اطلاع رسانی کالاهای جدید و شارژ شده در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام داتینو:
telegram: @datino و instagram: @datino.ir

بیش از 7 سال سابقه نماد اعتماد
مشخصات وزنی و ظاهری
مشخصات کلی محصول فروشگاه هیچگونه تعهدی در مورد اصل یا غیر اصل بودن فانکوها ندارد و تشخیص به عهده مشتری می باشد لذا امکان قبول مرجوعی به دلایل مرتبط با اصل یا فیک بودن وجود ندارد. تقریبا بیشتر نمونه ها عکس برداری شده اند و می توانید بر اساس عکس ها بررسی و سپس اقدام به خرید کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی فروشگاه اقدام کنید.
دابی یک جن خانگی بود که تا زمانی که توسط هری پاتر آزاد شد به خانواده مالفوی خدمت کرد. جن خانگی موجودی جادویی است که تا زمانی که اربابشان یک تکه لباس به آنها بدهد در خدمت یک خانواده جادوگر هستند. هری پاتر، لوسیوس مالفوی، ارباب دابی را فریب داد و با پنهان کردن جوراب در یک کتاب، یک تکه لباس به دابی هدیه داد. وقتی او کتاب را گرفت و جوراب را در میان آن دید، آزاد شد و به هری پاتر وفادار شد. جوراب ها برای دابی بسیار مهم بودند، زیرا نشان دهنده آزادی و فردیت او بودند. او دوست داشت جوراب های متفاوت بپوشد و حتی یک جفت جوراب به عنوان هدیه کریسمس به هری داد. 

جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742 - هدیه برای بچه ها - هدیه ها و مناسبت ها

خرید جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742, قیمت جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742, سفارش جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742 , خرید اینترنتی جاکلیدی فانکو دابی فیلم هری پاتر 14742

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب